गायिका आस्था राउतलाई पक्राउ गर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाण्डौकाे अनुमति

 माघ ५, २०७६ आइतबार १४:४८:४२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ - जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाण्डौले गायिका आस्था राउतलाई कारबाहीको अनुमति दिएको छ । राउतलाई अभद्र व्यवहारसम्बन्धी कसुर मुद्दामा पक्राउको अनुमति दिइएको हो । 

प्रहरीले बुझाएको अनुसन्धान प्रतिवेदनका आधारमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाण्डौले पक्राउ गरी कारबाही गर्न अनुमति दिएको हाे ।

गायिका आस्था राउतलाई जाँच गर्ने प्रहरी जवान रमिता श्रेष्ठले आफूमाथि अभद्र व्यवहार गरेको भन्दै विमानस्थल सुरक्षा प्रहरी कार्यालयमा राउतविरुद्ध उजुरी दिनुभएको थियाे । 

उजुरी परेपछि कारबाहीका लागि महानगरीय प्रहरी आयुक्तको कार्यालय रानीपोखरीमा पठाएको थियाे । श्रेष्ठले आफू ड्यूटीमा रहँदा राउतले गालीगलौज र अभद्र व्यवहार गरेको भन्दै उजुरी दिनुभएको हो । गायिका आस्था राउतले आफूलाई महिला प्रहरीले दुर्व्यवहार गरेको आरोप लगाएकी थिइन् ।

अदालतले अनुमति दिएसँगै राउतलाई प्रहरीले फरार अभियुक्तको सूचीमा राखिएको छ । 

अन्तिम अपडेट: असार ५, २०७७

1 Comments

  • chiranjibi ghimire

    Jan. 19, 2020, 3:41 p.m.

    आास्था कलाकार हुन जो कला मनपराउनेहरूलाई मात्र, तर प्रहरी सिगो नेपालीहरूको हो मन लागोस नलागोस । डिउटीमा अहोरात्र खटिने प्रहरीलाई कहिले सोध्नुभएको छ, विचार गरनुभएको छ प्रहरी सदै दाया बाया तल माथी जहातही तनावमा हुन्छ भनेर । उसको जागिर नै तनावपुर्ण जागिर हो । तनावमा रहने प्रहरीको रूखो बोली, अस्वाभाविक व्यवहर हुन्छ नै । यो बर्दी विनाका हामी प्रहरीले सहजरूपमा लिईदिनुपर्छ । कानुनको परीपालना गराउने बर्दीधारी प्रहरीलाई साथी मानेर सहयोग गर्ने दायित्व हामी बर्दीबिनाका प्रहरीको हो ।अन्तिममा तिनै आस्थाको कार्यक्रममा सुरक्षा दिने त्यही प्रहरी होईन र ? उनले सबै र सिगो प्रहीरीलाई गाली गरेकी छिन विभिन्न मिडिया र online मार्फत । त र अस्वभाविक शब्द र अस्वाभिक व्यवहार विश्व प्रहरी संगठनमा सामान्य हो । तसर्थ यो सिगो प्रहरी संगठन प्रति नै उनि हदैसम्म तल गिरेर प्रहरीमाथि खनिएकी छिन । अत यसमा कसको कमजोरी छ त्यसलाई न्यायिक तवरबाट कस्टडीमा ल्याउन जरूरी भईसक्यो ।

  •  1 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया