गल्ती भएकाे हाे, माफी माग्छु : पुथा उत्तरगङ्गा गाउँपालिका ९ का वडाध्यक्ष

 बैशाख २३, २०७८ बिहिबार १८:५१:३२ | राजु लामिछाने
unn.prixa.net

रुकुम पूर्व – पत्रकारमाथि हातपातको प्रयास गर्ने वडाध्यक्षले माफी माग्नुभएको छ । रुकुम पूर्वको पुथाउत्तरगङ्गा गाउँपालिका ९ का वडाध्यक्ष सुरबहादुर रोकाले पत्रकारसँग माफी माग्नुभएको हो ।

रेडियो पूर्वी रुकुममा कार्यरत पत्रकारद्धय जितेन्द्र बुढाथोकी र विक्रम परियारमाथि मङ्गलवार आफुले गरेको अभद्र र अमर्यादित व्यवहार स्वीकार गर्नु हुँदै उहाँले माफी माग्नुभएको पत्रकार बुढाथोकीले बताउनुभयो ।

जनप्रतिनिधि, कर्मचारी, पत्रकार, सुरक्षाकर्मी र स्थानीयको उपस्थितिमा बुधवार  इलाका प्रहरी कार्यालय तकसेरामा बसेको बैठकमा रोकाले माफी माग्नुभएको हो ।  रोकाले मंगलवार आफूबाट गल्ती भएको र अबदेखि यस्ता गल्ती नदोहोर्‍याउने प्रतिबद्धता पनि व्यक्त गर्नुभएको छ ।

वडाध्यक्ष राेकाले रिपोर्टिङका क्रममा गाउँपालिकाको कार्यालय तकमा पुगेका दुई जना पत्रकारमाथि गाउँपालिकाको कार्यालयमै  मङ्गलवार दिउँसाे दुई पटक हातपातको प्रयास गर्नुभएको थियो । वडाध्यक्ष राेकाले त्यतिबेला पत्रकार मात्र नभइ अरूले मोबाइलमा भिडियो खिचिरहेको देख्दा आफूले गाली गरेको बताउनुभयो । 

 

अन्तिम अपडेट: असार २, २०७८

राजु लामिछाने

राजु लामिछाने रुकुमका उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया