लापर्बाहीका कारण नेपालमा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फैलियो : प्रधानमन्त्री ओली

 बैशाख २५, २०७८ शनिबार १४:२१:११ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरसको नियन्त्रणका लागि सरकारले काम गरिरहेको बताउनु भएको छ । आज दिउँसो १२ बजे अमेरिकी टेलिभिजन सीएनएनसँगको अन्तर्वार्तामा प्रधानमन्त्री ओलीले कोरोना नियन्त्रणका लागि निषेधाज्ञा लगायतका प्रतिबन्ध लागू गरिएको र अहिलेसम्म नेपालमा यो महामारी नियन्त्रणमा रहेको दाबी गर्नुभयो ।

उहाँले लापर्बाहीका कारण नेपालमा संक्रमण फैलिएको पनि स्वीकार गर्नु भएको छ । महामारीकै बीचमा राजनीतिक प्रदर्शन, सभा र जुलुस गरेर राजनीतिक दलले गलत गरेको उहाँको भनाइ छ । उहाँले अहिलेसम्म नेपालले कोरोना महामारी नियन्त्रणका लागि पहल गरिरहेको पनि बताउनुभयो ।

यस्तै, उहाँले काेराेना विरुद्धको लडाइमा नेपाललाई सहयोग गर्न अन्तर्राष्ट्रिय समुदायसँग पनि आग्रह गर्नु भएको छ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३१, २०७८

1 Comments

  • Hemanta raj Poudel

    May 8, 2021, 3:32 p.m.

    हेलो सरकार, तुरुन्त अक्सिजन प्लान्ट र भेन्टिलेटर प्लान्ट स्थापना गर्नुपर्यो राज्यको तीनै निकाय लागेर ...यो वा त्यो कुनै वहाना नगरी यसमा गम्भीर हुनुपर्यो /

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया