चितवन १ मा साढे ७ हजारभन्दा धेरै मत बदर

 मंसिर ९, २०७९ शुक्रबार १८:५:६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल फाेटाे

चितवन – चितवन निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ मा साढे सात हजारभन्दा धेरै मत बदर भएको छ । 

प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा चुनावको प्रत्येक्षतर्फ जम्मा खसेको मत मध्ये सात हजार ५७३ मत बदर भएको निर्वाचन अधिकृत रेशमलाल सिग्देलले जानकारी दिनुभयो ।

निर्वाचन क्षेत्रमा प्रतिनिधि सभातर्फ ९५ हजार ४१, प्रदेश सभा (क) मा ४३ हजार ८३६ र प्रदेश सभा (ख) मा ५१ हजार १३२ मत खसेको थियो । प्रतिनिधि सभातर्फ ३ हजार ६२१, प्रदेश सभा (क) मा २ हजार ९ र प्रदेश सभा (ख) मा १ हजार ९४३ मत बदर भएको निर्वाचन अधिकृत सिग्देलले बताउनुभएको छ । 

यो निर्वाचन क्षेत्रबाट प्रतिनिधि सभा सदस्यमा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका हरि ढकाल, प्रदेश सभा (क)मा एमालेका केन्द्रीय सदस्य जेएन थपलिया र प्रदेश सभा (ख) मा एकीकृत समाजवादीका कृष्णप्रसाद खनाल निर्वाचित हुनुभएको छ ।

अन्तिम अपडेट: मंसिर १०, २०७९

तपाईको प्रतिक्रिया