२६ वटा लाइसेन्स निलम्बनका लागि यातायात व्यवस्था विभाग पठाइयो

 मंसिर २१, २०७९ बुधबार १९:२:५२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल फाेटाे

काठमाण्डाै – काठमाण्डाै उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले २६ वटा सवारी चालक अनुमति पत्र (लाइसेन्स) निलम्बनका लागि आज बुधवार यातायात व्यवस्था विभाग मीनभवन पठाएको छ ।

सवारी तथा यातायात व्यवस्था ऐन २०४९ र नियमावली २०५४ बमोजिम चालकले पालना गर्नुपर्ने सर्त तथा नियमहरू पाँच पटकभन्दा बढी उल्लङ्घन गरेको पाइएकोले त्यही ऐनको परिच्छेद ४ को दफा ६० बमोजिम सवारी चालक अनुमति पत्र निलम्बनका लागि यातायात व्यवस्था विभाग पठाइएको हो । 

निलम्बनका लागि पठाइएका मध्ये एक जना चालकले ३८ पटकसम्म सवारी तथा यातायात व्यवस्था ऐनको दफा १६४ को उपदफा १ बमोजिम कसुर गरेको पाइएको काठमाण्डाै उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय रामशाहपथका सह-प्रवक्ता अवदेश बिष्ट क्षेत्रीले जानकारी दिनुभएको छ । 

अन्तिम अपडेट: पुस २२, २०७९

तपाईको प्रतिक्रिया